Aduro 15 Lux
Kód: 50558.png?69639378)


Detailní popis produktu
Konvekční krbová kamna Aduro 15 Lux je novinka roku 2018 a jedná se o luxusní verzi s dvířky z keramického skla a s možností napojení vzduchu z exteriéru.
Široká spalovací komora s obrovským zaobleným prosklením umožňuje vkládat polena o šířce až 50 cm a maximalizuje pohled na tančící plameny ze všech stran. Krbová kamna mají pod spalovací komorou prostorný dřevník s dvířky.
Krbová kamna mají primární přívod vzduchu (pod rošt), sekundární přisávání (fungující i jako velice funkční oplach skla dvířek pro zajištění max. čistoty a bezvadného pohledu na plameny) a terciální přisávání (přívod předehřátého vzduchu z mezi pláště přímo do plynů vycházejících z plamenů, což zajistí shoření těchto plynů a vyšší účinnost kamen).
Krbová kamna obsahují regulátor Aduro-tronic, systém regulace, který za Vás reguluje přisávání primárního vzduchu a zajišťuje optimální množství přívodu vzduchu a ideální proces spalování.
Úplnou a unikátní novinkou je možnost pořízení přídavného systému Aduro Smart Response - je to jednotka se dvěma senzory, které komunikují bezdrátově s aplikací ve vašem telefonu nebo tabletu. Senzory sledují spalování a aplikace vás navádí, jak dokonale kamna ovládat.
PŘEDNOSTI KAMEN ADURO 15 LUX:
- Prostorná spalovací komora = polena až 50 cm
- Zaoblená lluxusní sklokeramická dvířka
- Integrovaný dřevník
- Horní i zadní odkouření
- Trojí přívod vzduchu
- Patentovaný automatický přívod primárního vzduchu Aduro-tronic
- Spalování dřevoplynů
- Možnost napojení na externí přívod vzduchu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6,5 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 6,5 |
| Rozsah výkonu (kW): | 3 - 9 |
| Výška: | 840 |
| Šířka: | 779 |
| Hloubka: | 366 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 94 |
| Barva: | černá |
| Účinnost (%): | 78 |
| Energetická náročnost: | A |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 50 |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 1,5 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | ocelová |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ne |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Šířka spalovací komory: | 510 |
| Rošt: | ano |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | kulatá, zaoblená |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 1000 |
| Barva filter: | černá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 60 - 180 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
