Aduro 14
Kód: 50541.png?69639378)


Detailní popis produktu
Konvekční krbová kamna Aduro 14 jsou kamna pro milovníky ostrých a přesných kvadratických tvarů. Litinová dvířka zajišťují dlouhou životnost a nádherná struktura tohoto materiálu elegantně rozbíjí hladký povrch zbytku vnějšího pláště kamen a zvyšuje akumulaci tepla.
Kamna mají primární přívod vzduchu (pod rošt), sekundární přisávání (fungující i jako velice funkční oplach skla dvířek pro zajištění max. čistoty a bezvadného pohledu na plameny) a terciální přisávání (přívod předehřátého vzduchu z mezi pláště přímo do plynů vycházejících z plamenů, což zajistí shoření plynů a vyšší účinnost kamen).
Krbová kamna obsahují regulátor Aduro-tronic, systém regulace, který za Vás reguluje přisávání primárního vzduchu a zajišťuje optimální množství přívodu vzduchu a ideální proces spalování.
Úplnou a unikátní novinkou je možnost pořízení přídavného systému Aduro Smart Response - je to jednotka se dvěma senzory, které komunikují bezdrátově s aplikací ve vašem telefonu nebo tabletu. Senzory sledují spalování a aplikace vás navádí, jak dokonale kamna ovládat.
PŘEDNOSTI KAMEN ADURO 14:
- Horní i zadní odkouření
- Trojí přívod vzduchu
- Patentovaný automatický přívod primárního vzduchu Aduro-tronic
- Spalování dřevoplynů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ne |
| Jmenovitý výkon (F): | 6,5 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech, litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 6,5 |
| Rozsah výkonu (kW): | 3 - 9 |
| Výška: | 900 |
| Šířka: | 511 |
| Hloubka: | 370 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 85 |
| Barva: | černá |
| Účinnost (%): | 80,4 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ne |
| Externí přívod vzduchu: | ne |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 39 |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 2,0 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ne |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | hranatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 1000 |
| Barva filter: | černá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 60 - 180 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
