Aduro 1.1
Kód: 50215.png?69639378)


Detailní popis produktu
Kruhová konstrukce a zakulacené sklo dvířek těchto kamen maximalizuje možnost pohledu na plameny ze všech úhlů. Aduro 1.1 uspokojí Vaše nejnáročnější designové požadavky kladené na současné moderní bydlení.
Spodní část kamen (pod spalovací komorou) tvoří velice praktický vysouvací zásobník na kolejničkách, který se používá na uskladnění několika polen, třísek, podpalovače, rukavic apod.. Prostě všech věcí, které u kamen musí být, ale není na ně zrovna hezký pohled. Díky tomuto zásobníku je máte vždy po ruce a přitom Vám "nehyzdí" interiér.
Krbová kamna obsahují regulátor Aduro-tronic, systém regulace, který za Vás reguluje přisávání primárního vzduchu a zajišťuje optimální množství přívodu vzduchu a ideální proces spalování.
Úplnou a unikátní novinkou je možnost pořízení přídavného systému Aduro Smart Response - je to jednotka se dvěma senzory, které komunikují bezdrátově s aplikací ve vašem telefonu nebo tabletu. Senzory sledují spalování a aplikace vás navádí, jak dokonale kamna ovládat.
PŘEDNOSTI KAMEN ADURO 1-1:
- Nízké emise
- Vysoká účinnost 81,2%
- Horní i zadní odkouření
- Trojí přívod vzduchu
- Patentovaný automatický přívod primárního vzduchu Aduro-tronic
- Spalování dřevoplynů
- Výsuvný zásobník ve spodní části kamen
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ne |
| Jmenovitý výkon (F): | 6 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 6 |
| Rozsah výkonu (kW): | 3 - 9 |
| Výška: | 1015 |
| Šířka: | 500 |
| Hloubka: | 445 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 93 |
| Barva: | černá |
| Účinnost (%): | 81,2 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ne |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 36 |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 2,0 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | ocelová |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ne |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | kulatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 1000 |
| Barva filter: | černá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 60 - 180 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
