Adaptér externího přívodu vzduchu UNIFLAM
Kód: EKO-000073.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Jedná se o velice kvalitní Francouzský výrobek spadajíci do kategorie Flame Verte, který podléhá přísným normám EN 13229.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 9005249009259 |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Materiál (F): | ocel |
| Váha: | 1 kg |
| Výrobce: | Uniflam |
| Materiál: | ocel |
| Výrobce: | Uniflam |
| Barevné provedení: | černá |
| Váha: | 1 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
