Tower XTRA základní přístroj

Cena: 78 060 Kč s DPH

Termín dodání: do 2 týdnů

Výrobce: Austroflamm
Kód: 0324

DOPRAVA zdarma

Tento produkt doručíme v rámci ceny.

Tower XTRA základní přístroj

Krbová kamna AUSTROFLAM

Častým požadavkem zákazníků bývá rychlý start kombinovaný s dlouhou akumulační dobou. Proto Austroflam vyvinul patentové systémy HEAT MEMORY SYSTÉM – HMS a EXTRA

HMS

Kamna se systémem HMS dosahují akumulační doby až 8 hodin při zachování rychlého startu. Je tomu tak díky následujícím dvěma faktorům:

  • Speciálně Vyvinutý těžký akumulační materiál Firma Austroflam vyvinula velmi těžký materiál (s hustotou vyšší než 3t/m3), který dokáže rychle ukládat teplo a dlouho ho poté vyzařovat.
  • Umístění akumulační hmoty Důležité pro udržení tepla a jeho pomalé vydávání je umístění této hmoty. Umístění akumulačních panelů na plášť kamen (např. jako krycí keramické nebo mastkové desky) neumožňuje plně využít potenciál těchto materiálů a kamna rychle chladnou. Austroflam umístil tyto desky přímo na stěnu ohniště, čimž dosáhl jak rychlého startu, tak dlouhé doby akumulace.

XTRA

Systém XTRA je další úrovní akumulačního systému. K verzi HMS je přidán další speciálně vyvinutý akumulační výměník, čímž dochází ke zvýšení přidané akumulační hmotnosti o více než 100 kg. Díky uzavíratelnému konvekčnímu plášti kamen dosahují kamna se systémem XTRA více než 12ti hodinového vyzařování tepla po skončení spalovacího procesu.

Teplovzdušná krbová kamna na dřevo Austroflamm Tower XTRA.

Parametry

Hmotnost: 263 kg
Průměr kouřovodu: 130 mm
Jmenovitý tepelný výkon: 4 kW
Palivo: dřevo
Rozměry (šxhxv): 430x469x1317
Záruka: 2 roky

Dotazy a komentáře

Váš dotaz, komentář