Varianty produktu
KRATKI  GOLF TÜV - ČERNÝ KRATKI GOLF TÜV - ČERNÝ 2 006 Kč Skladem
KRATKI  GOLF TÜV - HORIZONTAL KRATKI GOLF TÜV - HORIZONTAL 2 794 Kč do 2 týdnů
KRATKI  GOLF TÜV - NEREZ KRATKI GOLF TÜV - NEREZ 3 773 Kč do 2 týdnů
KRATKI  GOLF TÜV - QUBE KRATKI GOLF TÜV - QUBE 3 261 Kč do 2 týdnů
KRATKI  GOLF TÜV - VERTICAL KRATKI GOLF TÜV - VERTICAL 2 500 Kč do 2 týdnů

KRATKI GOLF TÜV

BIO-KRBY jsou ideálním doplňkem pro lidi, kteří nemají možnost mít ve svém bytě, či domě tradiční krb. Zejména se jedná o objekty bez komínů.

Je ideálním řešením pro lidi, kteří chtějí získat více realistický dojem z ohně. Další výhodou je, že takovýto krb zabírá mnohem méně místa než klasický krb.

Oheň, teplo a krb jsou už od dávných dob symbolem domova, lásky a štěstí. Ne každý však má dnes ideální podmínky pro to, aby si krb mohl vybudovat. Proto přicházíme s BIO-KRBY, kde už není třeba řešit, zda máte doma komín nebo finanční prostředky pro výstavbu klasického krbu.

Bio krb je ideálním řešením pro rodiny, které nežijí v rodinných domech s komínem, ale i pro kanceláře, hotely, salony i restaurace, které tak mohou své prostory povýšit na jinou úroveň.

Naše bio krby v sobě spojují účelnost, eleganci, moderní design a luxus. Jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů, ať už to je sklo nebo nerez.

Bio krb je nenáročným výrobkem, který uspokojí absolutně každého. S tímto produktem Vám odpadají veškeré starosti spojené s údržbou nákladného krbu. Není třeba vynášet popel a v obytné části domu neesteticky skladovat dřevo. I přes to však bio krb dokáže vytopit místnost.

Při topení nevzniká žádný kouř ani nepříjemný zápach, při spalování vzniká pouze oxid uhličitý, který je neškodný. Palivem bio krbů je bio líh, který je absolutně ekologický, vyráběný na rostlinném základě. Zaručuje, že hoří krásným a přirozeným plamenem.

UPOZORNĚNÍ: Nelijte palivo (bio-líh) mimo nerezovou nádobu, která je pro toto palivo určena. Může způsobit poškození nátěru a negativně zasáhnout další okolí tohoto krbu.

 

Parametry

Barva: černá
Hmotnost: 9 kg
Materiál: ocel
Objem zásobníku: 0,4 l
Typ: Vestavný

Dotazy a komentáře

Váš dotaz, komentář


Odesláním formuláře potvrzujete souhlas s podmínkami ukládání osobních údajů obchodu 24krby.cz.

Komentáře ke zboží

Martina: pani 15.10.2018 12:10
Dobrý den chci se pozeptat zvažuji koupi Biokrb KRATKIGOLF který prodáváte za cenu 1,471kč .Chtěla by jsem vědět za jak dlouho by došel .Děkuji Sajtlerová reagovat

Přílohy