DOPRAVA zdarma

Tento produkt doručíme v rámci ceny.

HAAS+SOHN TREVISO II

Krbová kamna HAAS SOHN TREVISO II o výkonu 2,7 - 8,2 kW a účinností 82%. Napojení do komínu je horní o průměru 150 mm. Kamna HAAS SOHN TREVISO II mají terciální spalování  a možnost vlastního nátěru soklu. 

Terciální spalování

Terciální spalování –  nazývané jako "dvojí spalování" je spalovacím procesem zužitkovávajícím zbytkových hořlavých plynů, které by za jiných okolností odešly nevyužity se zplodinami komínem. Přívod terciárního vzduchu u krbových kamen firmy HAAS+SOHN Rukov je záměrně neregulovatelný a vedený po bocích spalovací komory. Systém využívá vzduchu vedeného kanálky podél spalovací komory, kde se předehřeje na vysokou teplotu, čímž podpoří kvalitnější spalování. Toto řešení umožňuje přirozené zásobování plamene v odpovídajícím místě podle stávající potřeby a fáze hoření.

Standardně dodávanou bílou/šedou barvu lze změnit libovolným odstínem dle vlastního přání. 

Výměník se dá do kamen kydiliv doplnit. Vymění se za záslepku. Tato vlastnost je výhodná v případě zapojení otopného systému. Zjednodušuje se tím celý sevis kamen.

Konstrukční provedení

Kamna jsou svařena z ocelových plechů o tloušťce 2-5 mm. V prostřední části kamen je spalovací komora uzavíratelná pomocí přikládacích dvířek, která jsou u některých typů opatřena samozavíracím mechanismem. Dvířka jsou osazena speciálním velkoplošným sklem, které je schopno odolávat teplotám až 800 C. Vnitřní prostor spalovací (plnící) komory je vyložen tepelně a pevnostně odolnými tvarovkami.
Ve spodní části spalovacího komory je zpravidla umístěn jednoduchý, pevný litinový rošt. Před roštem je umístěna zábrana proti vypadávání a sesouvání paliva na dvířka (čelní sklo). Pod roštem je prostor pro popelníkovou zásuvku. Prostor ve spodní části kamen může být využit jako zásobník paliva. Opláštění kamen může být provedeno z ocelového plechu, keramických dlaždic popř. obloženo silnostěnnými kachlemi nebo přírodním kamenem. Ocelová konstrukce kamen včetně plechových obkladů je chráněna speciální žáruvzdornou barvou.

 

Naše společnost je AUTORIZOVANÝM prodejcem značky HAAS SOHN. Nabízíme Vám záruku, servis a odborné poradenství.

Provádíme kompletní montáž krbových kamen se sníženou sazbou DPH = 15%. 

Intalace provádíme v Moravskoslezském kraji. 

 

Parametry

Externí přívod vzduchu: ne
Hloubka: 486 mm
Hmotnost: 142 kg
Jmenovitý výkon: 8 kW
Napojení kouřovodu: 150
Palivo: dřevo, dřevěné brikety, uhelné brikety
Rozsah výkonu: 2,7-8,5 kW
Výkon max.: 8,5 kW
Výkon min.: 2,7 kW
Výška: 1100 mm
Účinnost: 82 %
Šířka: 750 mm
Minimální tah komína: 12 Pa
Spotřeba paliva: 2,3 kg
Vytápěcí schopnost: 45-160 m3

Dotazy a komentáře

Váš dotaz, komentář